• Yenilendi
AUA El fiber Optik Güç Ölçer + 10 mW kırmızı ışık kaynağı, görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı

AUA El fiber Optik Güç Ölçer + 10 mW kırmızı ışık kaynağı, görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı

Müşteri değerlendirmesi:
₺ 31.00

Tutar
Stokta

özellikleri :
kullanıcı kendini kalibrasyon fonksiyonu
doğrusal (m W) ve doğrusal olmayan indeksi (d Bm) aynı anda görüntülenen
benzersiz FC/SC/ST jenerik arayüzü, karmaşık dönüşüm olmadan
İsteğe bağlı otomatik kapanma fonksiyonu
İsteğe bağlı on/off arka ekran
seçenekler : 232 üzerinden PC'YE Bağlanması mutlak güç ölçmek için 7 anda ışık dalga boyları, gibi 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm.
Test aralığı : 70d Bm ~ + 10d Bm. AUA-70 A hassas fiber optik güç ölçer cihazı test için yedi-dalgaboyu optik güç ölçer + 10-70 + FC/SC konnektörleri lazer çıkışı : 20 m W
lazer dalga boyu : 650 nm
lazer mesafe : kadar 15 km
Fiber Uygulamalar : singlemode/modlu
konnektörler : 1.25mm bağlayıcı FC (veya) 2.5mm evrensel konnektörü
özellikleri : sürekli dalga ve darbeli modu, sabit çıkış gücü
güç : 2 AAA pil (dahil değildir)
kabuk malzeme : Alüminyum
boyutlar : 175mm uzun x 26mm çapı

Daha fazla veri

Marka Adı:
AUA
Model Numarası:
Visual Fault Locator Fiber

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri

Ücretsiz Kargo 5 adet/grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SC-ST MM Modlu Dubleks sc/upc-st/upc fiber optik patch kablosu

₺ 55.99

ücretsiz Kargo 5 adet / grup 3mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord SCST Çoklu Dubleks fiber optik patch kablosuözellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE  uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :      öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um  SC / UPCST / UPC62.5 / 125umMMDuplex3.0mm3m fiber optik Patch Kablosu.konnektörler : SC STçekirdek : Çok Modlu Fiberyoğunluk : Dubleksbitirmek / Boyutu : UPC Lehçeuzunluk : 3 Metre (s)çapı 3mmkalite : 5 adet     

Ardıç için, 1 Çift SFP-10G-BX20-U/SFP-10G-BX20-D 20 KM BiDi WDM SFP + Modülü 10 GBase

₺ 235.00

Için ardıç, sfp10gbx20u / sfp10gbx20d 20km bidi wdm sfp+ modülü 10 gbase çifti fiyatı 100% uyumlu, test iyi koşullarda garanti Ce ile kaliteli& FCC sertifikası, 1 yıl değiştirme ve 3 yıl garanti.Telekom dereceli kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10% 20% orignal bir fiyatları   Ürün durumu Sunuyoruz Yüksek kalitedeki sfp( Mini gbic) alıcı modül 100% ile uyumlu orignal olanlar, tam güvenilir en zorlu lan / wlan uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün taşıma 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek. nakliye Biz tüm öğeleri gemi dünya çapında üzerinden ücretsiz ekonomi nakliye.Tüm ithal vergi ve sorumluluğundadır alıcı.ürün sevk alıcı ve rsquo; s teyit adresine PazartesiCuma( hafta sonu ve tatil hariç) Lütfen kontrol ediniz teslimat adresi önce dikkatlice ödeme...

3 m (10ft) Dell Ağ 470-13411 Uyumlu 40G QSFP + 4x10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Breakout Kablo

₺ 85.00

Dell Ağ Uyumlu 47013411 40 G QSFP + DAC Breakout Kablo (3meter, pasif, QSFP + 4 SFP +, 30 AWG)ürün DetaylarıDell Hakiki 47013411 satıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi QSFP + 4 SFP + Max Veri Hızı 40 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablotel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 3 m (9.84ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

8 Kanal HD CCTV TVI Için TVI Ditigal Video Fiber Optik Dönüştürücü/CVI/AHD kameralar-Yüksek kalite hızlı Teslimat

735.00 -8 % ₺ 676.20

büyük Marka & Premium Kalite & Yüksek Performans TVI 8ch Dijital Video fiber optik dönüştürücü1 çift HD TVI Kameralar için,CVI & AHD Kameralar için uyumlu Çoklu hizmet video / ses / veri conveter edebiliyoruz özelleştirmek, irtibata geçebilirsiniz!   Düşük maliyet için Yetinmeyin, jenerik, kalitesiz, Not Kaliteli Video Medya Dönüştürücü!  çevre için : 1...

Ücretsiz Nakliye FTTH 12 Çekirdek FTTH Sonlandırma Kutusu Fiber Optik Kutusu Fiber Optik Dağıtım Kutusu ile 12 adet Adaptör ve Pigtailler

₺ 50.00

ücretsiz kargo FTTH 12 çekirdek sonlandırma kutusu fiber optik FTTH kutusu fiber optik dağıtım kutusu 12 adet adaptörü ve pigtailsözellikleri Malzeme mühendislik plastik yüksek kalite ve kullanılabilir kapalı, açık.  Sağlam ve güvenilir yapısı.  Geçerlidir duvar monte ve kutup monte.  Fiber kablolar hem giriş alt kutusu.  Destekler 2 adet 1& kez; 8 dağıtım modülleri veya 1pc 1& kez; 16 dağıtım modülleri.  Uyumlu hızlı konnektör ve FTTH kablosu.  Karşılamak için kesim bağlantı fonksiyonu canlı için kablo.çevre koşulları  çalışma sıcaklığı : 20 °; c~+55 °; c  Bağıl nem : ≤ 85%( +30 °; c)  uygulama  Dış ortam, IP55  Duvara monte; direğe montaj  Kapsamlı bilgisayar ağ mühendisliği.  akıllı bina kablolama  Eve kadar fiber( FTTH)  Konut akıllı ağ sistemi.  Kampüs ağ, kurumsal ağ.    özellikleri bu tip içerir 12 adet sc adaptörü and12 çekirdek renkli pigtail  öğe : 12 çekirdekli fiber optik dağıtım kutusu 12 adet adaptörü ve 12 çekirdekli pigtail Boyutu : 220*180*62mm Ağırlığı : 2kg Accessaries : 12 adet büzülen boru kollu, genişletme tüpü, şerit, ve kol  Resim çapa kulak( yoktur çapa kulak ürün, sadece gösteren)

5.7 inç LCD ekran Fusion Splicer Komshine FX35 Kaynak Makinesi + 1310/1550nm 32/30dB QX40 OTDR ile FC UPC konektörü

₺ 2515.00

24hrs gemi via TNT / DHL / Fedex, Hızlı olsun KOMSHINE FX35 Fusion Splicer Kiti w / Cleaver + KOMSHINE QX40 Çift Dalgaboyu 1310 / 1550nm30 / 28d BOTDR + Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı + Görsel Hata Bulucu marka Yeni! tüm öğeleri 1YearWarranty ile gel tüm öğeleri gel tam Kalibre     1 : KOMSHINE FX35 FUSION SPLICER KITI IÇERIR : en gelişmiş çekirdek elyaf profil hizalama sistemi (PAS) X / Y eksenleri arada görüntülenen vardı, kadar büyütme 304 kez 8 Sn...

60 ADET 3 M Fibrlok 2529 Evrensel Optik 3 M Fiber Splicer Fiber Optik Splicer Kaynağı fiber Optik Mekanik Splice bağlayıcı

81.98 -25 % ₺ 61.49

60 ADET 3 M Fibrlok 2529 Evrensel Optik 3 M Fiber Splicer Fiber Optik Splicer Kaynağı fiber Optik Mekanik Splice bağlayıcı ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini M ™ Fibrlok ™ II 2529 hassas fiber optik splice sağlar, basit ve düşük maliyetli yöntemi ekleme fiber optik...

50 m lc-sc dubleks 10 gigabit 50/125 modlu fiber optik kablo om3 aqua 10 gb, patch cord jumper

₺ 49.99

50 metre Lcsc dubleks 10 gigabit 50 / 125 multimode fiber optik kablo OM3 aqua 10gb, patch kablo atlamaNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

1 m (ft) Mellanox MCP2100-X001B Uyumlu 10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Twinax Kablo

₺ 20.00

Mellanox MCP2100X001 B Uyumlu 10 G SFP + DAC Twinax Kablo (1meter, pasif, SFP + SFP +, 30 AWG)ürün DetaylarıMellanox Hakiki MCP2100X001 Bsatıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi SFP + SFP + Max Veri Hızı 10 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablo tel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 1 m (3.28ft) ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

ZHWCOMM 1 çift 10/100/1000 Mbps lif alıcı 1 SC arayüzü + 1 RJ45 port 20 KM hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü ücretsiz kargo

₺ 40.00

ZHWCOMM 1 çift 10 / 100 / 1000 Mbps lif alıcı 1 SC arayüzü + 1 RJ45 port 20 KM hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü ücretsiz kargo ürün Tanıtımı10 / 100 / 1000 M kendini adapte Ethernet fiber optik alıcıverici ile donatılmıştır son Amerikamade çip ve yüksek kaliteli optik alıcıverici modülü, istikrarlı performans ve iyi kalite vardır bu yüzden...

Tek Lif WDM Ağ için 1x16 Kanal ABS Kutusu CWDM Mux Demux

₺ 548.00

tek Lif WDM Ağ 16 Kanal için ABS Kutusu CWDM Mux Demux SHARETOP'S Kaba Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı (CWDM) cihazlar düşük kaybı ve güvenİlİr performans göstermek sadece verimliliği artırmak, ama aynı zamanda maliyetleri azaltmak bu cihazlar gösterisi geniş passband ve yüksek izolasyon, ucuz ile kullanım için idealdir, soğutmasız lazerler...

Satış 1 adet 4 çekirdek Ftth Fiber Optik Terminal Kutusu Lc Dubleks Konektörü Duvar-hung

₺ 15.99

1 adet 4 Çekirdek FTTH Fiber Optik Terminal Kutusu LC Dubleks Fiber Bağlayıcı Duvarhung 4 elyaf çekirdek4 lif çekirdek FTTH Fiber Terminal Kutusu LC liman 4 Core Metal malzememiktar : 1 parçaÇin post air Tarafından ücretsiz KargoFiber optik sonlandırma kutusu arasındaki optik haberleşme sistemi arayüzü dışarıkapılar ve kapalı, hangi optik kablo veya yama kablosu veya pigtail bağlanır.1...

OMRON S8FS-C10024J

₺ 19.50

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.100 120 VAC, 200 240 VAC (izin verilen aralık : 85 132 VAC, 176 264 VAC, veya 248 373 vdc

Boletines

Abonelik garantisi Size en iyi tekliflerimizi kaçırmayacaksınız. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.