• Yenilendi
AUA El fiber Optik Güç Ölçer + 10 mW kırmızı ışık kaynağı, görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı

AUA El fiber Optik Güç Ölçer + 10 mW kırmızı ışık kaynağı, görsel Hata Bulucu Fiber Optik Kablo Test Cihazı

Müşteri değerlendirmesi:
₺ 31.00

Tutar
Stokta

özellikleri :
kullanıcı kendini kalibrasyon fonksiyonu
doğrusal (m W) ve doğrusal olmayan indeksi (d Bm) aynı anda görüntülenen
benzersiz FC/SC/ST jenerik arayüzü, karmaşık dönüşüm olmadan
İsteğe bağlı otomatik kapanma fonksiyonu
İsteğe bağlı on/off arka ekran
seçenekler : 232 üzerinden PC'YE Bağlanması mutlak güç ölçmek için 7 anda ışık dalga boyları, gibi 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm.
Test aralığı : 70d Bm ~ + 10d Bm. AUA-70 A hassas fiber optik güç ölçer cihazı test için yedi-dalgaboyu optik güç ölçer + 10-70 + FC/SC konnektörleri lazer çıkışı : 20 m W
lazer dalga boyu : 650 nm
lazer mesafe : kadar 15 km
Fiber Uygulamalar : singlemode/modlu
konnektörler : 1.25mm bağlayıcı FC (veya) 2.5mm evrensel konnektörü
özellikleri : sürekli dalga ve darbeli modu, sabit çıkış gücü
güç : 2 AAA pil (dahil değildir)
kabuk malzeme : Alüminyum
boyutlar : 175mm uzun x 26mm çapı

Daha fazla veri

Marka Adı:
AUA
Model Numarası:
Visual Fault Locator Fiber

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri

50 m lc-sc dubleks 10 gigabit 50/125 modlu fiber optik kablo om3 aqua 10 gb, patch cord jumper

₺ 49.99

50 metre Lcsc dubleks 10 gigabit 50 / 125 multimode fiber optik kablo OM3 aqua 10gb, patch kablo atlamaNot : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

Jakcom Akıllı Yüzük R3 Yılında Sıcak Satış Fiber Optik Ekipmanları Olarak Zte Gepon Gepon Okt Tek Bir Tıklama Temizleyici

19.90 -15 % ₺ 16.92

Jakcom Akıllı Yüzük R3 Yılında Sıcak Satış Fiber Optik Ekipmanları Olarak Zte Gepon Gepon Okt Tek Bir Tıklama Temizleyici sıvı Tungstenamorf Karbür Alaşım1 Liquid metal denilen metalik cam, hiçbir tahıl yapısı vardır, yüksek mukavemet sahiptir, alt elastik modülü, ve bükme sonra deforme asla.2...

FTTH Mini Optik Güç Ölçer King-70S Tipi C OPM Fiber Optik Kablo Test Cihazı-50dBm ~ + 26dBm SC/FC Evrensel arabirim Konektörü

₺ 23.00

FTTH Optik Güç Ölçer King70 S C Tipi Fiber Optik Kablo Test Cihazı50d Bm ~ + 26d Bm SC / FC Evrensel arabirim Konektörünot : nedeniyle uluslararası hava taşımacılığı izin verilmez posta tarafından yanıcı, patlayıcı, piller ve diğer öğeleri, tüm ürünleri dağıtım pil değil, ben anlayabiliyorum umuyoruz.

1080 P HD CVI AHD TVI 4 Kanal Video Fiber Optik Optik Medya dönüştürücüler-1080 p 960 p 720 p CVI AHD Için TVI HD Kameralar CCTV

127.00 -20 % ₺ 101.60

* yeni Geliş * Yüksek Kalite ve Yüksek Performans çok İşlevli Video Optik dönüştürücüler,1080 P HD CVI için / AHD / TVI Kameralar,tek modu kadar 20 Km   Başarısızlık Arasındaki ortalama Süre (MTBF) : ≥100, 000 saat varsylan gemi tek modlu modeli, çok modlu modeli gerekiyorsa, sipariş sonra mesaj bırakın lütfen...

HP Uyumlu 10GBASE-SR alıcı-verici, 10G 850nm 300 m SFP + optik modül dubleks LC konnektörü ve DDM ile fonksiyonu, MMF

24.78 -10 % ₺ 22.30

10 G 850nm 300 m dubleks LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM fonksiyonu HP ekipmanları ile uyumlu ÜRÜN ÖZELLIKLERI çalışma veri hızı kadar 10.3 Gbps 850nm VCSEL Verici ortalama Çıkış Gücü : 5 ~1d Bm alıcı Hassasiyeti : 10d Bm mesafe kadar 300 m tek 3.3 V Güç kaynağı ve TTL Mantık Arayüz dubleks LC Konnektörü Arabirim, sıcak Takılabilir MSA SFP + Şartname ile uyumlu SFF8431 ile uyumlu IEEE 802.3ae 10 GBASESR / SW güç Dağılımı < 1.0 W dağılım tolerans kadar 40 adet / nm G.651 üzerinde dahili Dijital Teşhis Fonksiyonu UYGULAMALAR 10 GBASESR / SW & 10 G Ethernet STANDART 8 G ile uyumlu FCPI4 800M5 / M6 / M5 ELCI. 8 G ile uyumlu, 4 G, 2 G Fiber Kanal SFP + MSA uyumlu Ro HS Uyumlu. bizim Fabrika sertifikalar ambalaj alıcıverici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE 1...

Ergonomik Fiber Temizleyici Optik Fiber Temizleyici Fiber Optik Tek Tıklama Temizleyici Fiber Ekran Temizleyici 1.25mm (SC, ST, FC) 800 + temizlikleri

17.32 -25 % ₺ 12.99

ergonomik Fiber Temizleyici Optik Fiber Temizleyici Fiber Optik Tek Tıklama Temizleyici Fiber Ekran Temizleyici 1.25mm (SC, ST, FC) 800 + temizlikleri Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini Fiber Optik TemizleyiciMini özel SC ile çalışmak için Tasarlanmıştır, FC, ST ve MPO konnektörleri, bu enstrüman yüksük uç yüzleri temizler çıkarmadan toz, yağ, ve diğer enkaz nicking veya son yüz...

Orijinal marka yeni K9 1841-hsec

₺ 617.40

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Yüksek kaliteli EĞME boyuna kiriş tüp stripper 1.5-3.3 Portre gevşek tüp sıyırma cihazı fiber optik aracı Ücretsiz kargo

13.60 -7 % ₺ 12.65

yüksek kaliteli EĞME boyuna kiriş tüp stripper 1.53.3 MM Portre gevşek tüp sıyırma cihazı fiber optik aracı Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini gevşek tüp kablosu kullanarak boyuna açık bıçak bıçak süper alaşımlar özel olarak yapılmış, bıçak...

Fiber Optik Ekipmanları Huawei 48 v Telekom Doğrultucu EPS30-4815AF/Emerson güç kaynağı EPS30-4815AF (30A Için 2 Modülü)

₺ 250.00

Fiber Optik Ekipmanları Huawei 48 v Telekom Doğrultucu EPS304815 AF / Emerson güç kaynağı EPS304815 AF (30 A Için 2 Modülü) ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini Huawei GYE Vapel EPS304815 AF Telekom 30 A Güç Sistemi EPS304815 AF giriş* nominal giriş gerilimi : 220 V AC (90290 V AC) (aralığında unutmayın 90176 V AC, çıkış akımı dadoğrusal olarak azalır, belirli bir aralık içinde sınırlı.)* maksimum giriş akımı : 10 A* frekans : 50 Hz (4565 Hz)çıkış* nominal çıkış gerilimi : 53.5 V DC* voltaj aralığı : 43.2 V DC57.6 V DC* çıkış akımı : LOAD1 : 10 Bir (sigorta)LOAD2 : 20 Bir (sigorta)BATT : 20 Bir (sigorta)verimlilik ≥ 89% (in anma çalışma devlet, 50% ila 100% yük)çalışma sıcaklığı aralığı33 ° C ila + 65 ° Csoğutma yöntemi Cebri hava soğutma, dahili fan ile doğrultucu modülü içindeboyutlar (excludingmounting kulaklar)442mm x 250mm x 43.6mm (g x D x H)   EPS304815 AF Giriş Terminali EPS304815 AF Giriş Terminali resim 1...

1 m (ft) Mellanox MCP2100-X001B Uyumlu 10G SFP + Pasif Doğrudan Takmak Bakır Twinax Kablo

₺ 20.00

Mellanox MCP2100X001 B Uyumlu 10 G SFP + DAC Twinax Kablo (1meter, pasif, SFP + SFP +, 30 AWG)ürün DetaylarıMellanox Hakiki MCP2100X001 Bsatıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi SFP + SFP + Max Veri Hızı 10 Gbpskablo Tipi pasif Bakır Kablo tel AWG 30 AWGkablo Uzunluğu 1 m (3.28ft) ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

Temizleyici aracı, yüksek kaliteli optik fiber bilezik uç yüz temizleyici arayüzü ile değiştirilebilir bir çekirdek fiber temizleyici

₺ 17.00

eğer sipariş önce tüm detaylar için lütfen bize ulaşın. Fiber optik patch cord Cleaver Fusion splicer FTTH Araçları, yüksek Kaliteli Fiber Optik Konnektör Temizleyici, XROC01, teknik performans : 1, temizlik süreleri : 500 kez 2, temizleme etkisi : 20 d B50 (dönüş kaybı) 3, sıcaklık kullanarak : 10 + 50 derece 4, depolama sıcaklığı : 30 ila + 70 derece uygulama aralığı : bu ürün herhangi bir optik fiber arayüzü için kullanılabilir aletin ve ekipmanları, gibi 1...

1080 P HD CVI AHD Için TVI 4 Kanal Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler-CCTV

₺ 174.99

destek Kameralar :   CVI : 1080 P (1920 × 1080), 960 P (1280 × 960), 720 P (1280 × 720) AHD : 1080 P (1920 × 1080), 960 P (1280 × 960), 720 P (1280 × 720) TVI : 1080 P (1920 × 1080), 960 P (1280 × 960), 720 P (1280 × 720).       çevre için :   güvenlik Sistemleri radyo ve televizyon iletim Video izleme bina kontrol sistemleri tren / Yüksek hız yol izleme akıllı Trafik İzleme Sistemi (ITS) uzaktan öğretim multimedya / kampüs izleme uzun mesafe radyo ve televizyon iletim sistemi     optik endeksi : optik Arayüz : FC Fiber optik : Tek modlu (9 / 125 μm) dalgaboyu : 1310 / 1550 um İletim mesafesi : tek modlu fiber 020 KM.     Video Endeksi : Video : 4 kanal Video Arayüzü : BNC destek 1280 H ve 1920 H HD video formatı destek 1280 × 720, 1280 × 960,1920 × 1080 @ 25 Hz, @ 30 Hz, @ 50 Hz, @ 60 HZ destek 1280 H / 25f, 1280 H / 30f, 1280 H / 50f, 1280 H / 60f, 1920 H / 25f, 1920 H / 30f HD formatında koaksiyel kablo iletim uzunluğu : 1080 p kadar 300meters...

OMRON S8FS-C10024J

₺ 19.50

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.100 120 VAC, 200 240 VAC (izin verilen aralık : 85 132 VAC, 176 264 VAC, veya 248 373 vdc

Tek Lif WDM Ağ için 1x16 Kanal ABS Kutusu CWDM Mux Demux

₺ 548.00

tek Lif WDM Ağ 16 Kanal için ABS Kutusu CWDM Mux Demux SHARETOP'S Kaba Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı (CWDM) cihazlar düşük kaybı ve güvenİlİr performans göstermek sadece verimliliği artırmak, ama aynı zamanda maliyetleri azaltmak bu cihazlar gösterisi geniş passband ve yüksek izolasyon, ucuz ile kullanım için idealdir, soğutmasız lazerler...

8 Kanal HD CCTV TVI Için TVI Ditigal Video Fiber Optik Dönüştürücü/CVI/AHD kameralar-Yüksek kalite hızlı Teslimat

735.00 -8 % ₺ 676.20

büyük Marka & Premium Kalite & Yüksek Performans TVI 8ch Dijital Video fiber optik dönüştürücü1 çift HD TVI Kameralar için,CVI & AHD Kameralar için uyumlu Çoklu hizmet video / ses / veri conveter edebiliyoruz özelleştirmek, irtibata geçebilirsiniz!   Düşük maliyet için Yetinmeyin, jenerik, kalitesiz, Not Kaliteli Video Medya Dönüştürücü!  çevre için : 1...

5.7 inç LCD ekran Fusion Splicer Komshine FX35 Kaynak Makinesi + 1310/1550nm 32/30dB QX40 OTDR ile FC UPC konektörü

₺ 2515.00

24hrs gemi via TNT / DHL / Fedex, Hızlı olsun KOMSHINE FX35 Fusion Splicer Kiti w / Cleaver + KOMSHINE QX40 Çift Dalgaboyu 1310 / 1550nm30 / 28d BOTDR + Optik Güç Ölçer + Optik Işık Kaynağı + Görsel Hata Bulucu marka Yeni! tüm öğeleri 1YearWarranty ile gel tüm öğeleri gel tam Kalibre     1 : KOMSHINE FX35 FUSION SPLICER KITI IÇERIR : en gelişmiş çekirdek elyaf profil hizalama sistemi (PAS) X / Y eksenleri arada görüntülenen vardı, kadar büyütme 304 kez 8 Sn...

FTTH iletişim 20 mw metal Fiber Optik Kablo Test Cihazı, Fiber Optik kırmızı Lazer kaynağı kalem fiber optik Görsel Hata bulucu 20 km

₺ 12.50

ürün Özelliklerilazer çıkışı : 20 m Wlazer dalga boyu : 650 nmlazer mesafe : kadar 15 kmFiber Uygulamalar : singlemode / modlukonnektörler : 1.25mm bağlayıcı FC (veya) 2.5mm evrensel konnektörüözellikleri : sürekli dalga ve darbeli modu, sabit çıkış gücügüç : 2 AAA pil (dahil değildir)kabuk malzeme : Alüminyumboyutlar : 175mm uzun x 26mm çapıpaket içerir1 lif kalem1 torba1 Kordon

Boletines

Abonelik garantisi Size en iyi tekliflerimizi kaçırmayacaksınız. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.